Dr. Verók Attila Mestertanár Aranyéremben részesült

Utolsó módosítás: 2017. november 30.

2017. november 20-án a Magyar Tudományos Akadémia budapesti székházának dísztermében került sor a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) záróeseményére és a tehetséggondozáshoz kapcsolódó különböző elismerések, díjak átadására.

A rendezvényen Dr. Verók Attila tanszékvezető egyetemi docens, az Eszterházy Károly Egyetem Intézményi Tudományos Diákköri Bizottságának elnöke az elmúlt tíz évben nyújtott kimagasló tehetséggondozási tevékenységéért Mestertanár Aranyérmet vehetett át Balog Zoltántól, az emberi erőforrások miniszterétől, Dr. Lovász Lászlótól, a Magyar Tudományos Akadémia elnökétől, Dr. Szendrő Pétertől, az Országos Tudományos Diákköri Tanács elnökétől és Dr. Pénzes Bélától, az Országos Tudományos Diákköri Tanács alelnökétől.