Vargáné dr. Balogh Judit egyetemi tanári kinevezése

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 02.

Áder János köztársasági elnök 2019. szeptember 1-től egyetemi tanárrá nevezte ki kollégánkat, Vargáné dr. Balogh Juditot.

Vargáné dr. Balogh Judit 1991-ben szerzett kiváló eredménnyel magyar-történelem szakos diplomát a debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetemen. A következő évtizedekben folyamatos és magasszintű szakmai tevékenységet folytatott, amelynek eredményeként többek között elnyerte a Bolyai János Kutatási Ösztöndíjat, valamint megkapta a MTA-MAB Tudományos Díjat és „Pro Facultate Litterarum Universitatis Miskolcinensis" Jubileumi emléklapot.

2015 januárjában csatlakozott az Eszterházy Károly Egyetem jogelődjéhez, azóta az Ókori, Középkori és Koraújkori Tanszék oktatója, valamint a Történelemtudományi Doktori Iskola törzstagja.

Gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!